Svatby. oslavy. narozeniny

Je několik dalších věcí, které mohou při výběru cateringu hrát svou roli. Někteří z nás musí například držet různé diety. Naštěstí i na tohle jsme mysleli a připravíme pro Vás vegetariánský, veganský nebo bezlepkový catering. Nemáme žádné omezení, na svoji událost si můžete zakoupit vlastní alkohol, víno, nealkoholické nápoje a přípravu rautového stolu čí slavnostní tabule můžete nechat zcela na nás. Přivezeme Vám pokrmy a zapůjčíme sklenice, talíře, příbory, ohřívací nádoby, ubrusy, atd...vše podle Vašich požadavků. Chtěli bychom, aby jste měli co nejméně starostí s úklidem po Vaší akci, proto si druhý den si přijedeme pro špinavé nádobí a ostatní inventář.

První věcí, která je při výběru cateringu zásadní, je místo, kde svou akci zorganizujete. Další věcí, kterou při výběru cateringu zvažte, je právě příležitost, na jakou pohoštění chystáte. Např.: catering na svatbu se výrazně liší od cateringu na firemní večírek nebo od cateringu na oslavu narozenin. I na svatbu nebo večírek můžete chtít různé specifické typy cateringu a právě to je další věc, kterou Vám rádi splníme. Také catering na dětskou oslavu má jistě svá specifika. Nebo můžete poptávat jen kávový nebo sladký catering na odpolední dýchánek. Zkrátka, typů cateringů je mnoho a při výběru nabídky hrají důležitou roli. 

Jak se říká: "Cena je pro našeho zákazníka až na prvním místě." A je nutné přiznat, že cateringové nabídky se v cenách mohou velmi výrazně lišit. Některé cateringové společnosti se vyloženě soustředí na levné cateringy, někteří se naopak mohou specializovat na ty luxusní. Našim cílem je spokojený zákazník a hlavně, aby se Vaše událost stala dokonalou, přesně tak jak jste si ji naplánovali. Rozpočet Vaší akce je velice důležitý, pro své zákazníky, jsme připraveni realizovat catering v takových cenových relacích jaké si určíte sami, tak aby oslava, svatba nebo firemní catering nezatížil Váš rozpočet. Pro naše zákazníky jsme schopni připravit catering od 10 do 1 000 Vámi pozvaných hostů.