Doplňkové služby

Pivovar Kvasar

Sentické medové pivo Kvasar je vyráběno klasickou pivovarnickou technologií tzv. spodního kvašení. V průběhu dozrávání je do něho přidáván studenou cestou pravý včelí med. Znamená to, že všechny zdraví prospěšné látky v medu obsažené, zůstávají po celou dobu trvanlivosti v plné své aktivní formě. Cukry v medu obsažené se v průběhu dokvášení mění na alkohol a kysličník uhličitý.Vyzrálé a uleželé pivo Kvasar je bez filtrace, pasterizace, bez jakékoliv chemické a tepelné úpravy stáčeno do 1.5 PET lahví, které jsou elastické a jsou schopné reagovat na narůstající tlak během transportu a uskladnění. Sedlina v pivu je tvořena kvasnými mikroorganismy, které obsahují B vitamíny. Sedlina v pivu odpovídá normě a je typická pro pravá nefiltrovaná piva.

Pivo Kvasar,s.r.o.
Sentice 219
666 03 Tišnov 
e-mail: pivokvasar@gmail.com

Moderátor

Antonín Kala

Narodil jsem se v Brně roku 1972. V Brně jsem zůstal do svých 15 let, kdy jsem přesídlil do Prahy, kde jsem vystudoval Konzervatoř obor hudebně - dramatický, tedy herectví. Pak moje cesta vedla do Zlína, kde jsem byl v městském divadle 3 roky v angažmá. Poté jsem se vrátil do rodného Brna, kde jsem již více než 20 let v Rádiu Krokodýl.

Bude mi ctí moderovat Vaše akce kdekoliv v republice a nejen v naší ale třeba i na Slovensku a nejen to.Honorář se stanovuje individuálně na základě vzdálenosti, druhu akce, časové vytíženosti... 

Kapela

NOVA BAND 

Kapela Nova Band je klasická živá hudba. Má dlouholetou tradici a hraje na různých akcích jako plesy, taneční kurzy, prodloužená, dokončená, firemní večírky, soukromé oslavy - narozeniny, svatby. Repertoarový list obsahuje 250 skladeb různých žánru - evergreeny - světové melodie, lidovky, pop, rock, novinky. Kapela má pět členů, včetně zpěvačky. Cena je dohodou a odvíjí se od délky produkce.

Jan Daniel

email: daniel.jan7@gmail.com

GSM: +420 606 702 127